01-09-2020

COVID 19

Szanowni Pacjenci! Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego covid-19 nieustannie staramy się zapewnić Państwu makismum bezpieczeństwa podczas wizyty w naszym gabinecie. Leczenie stomatologiczne z oczywistych względów szczególnie predysponuje do transmisji SARS-CoV-2.

W celu ograniczenia ryzyka do minimum nasz gabinet wyposażony został w profesjonalne urządzenie do sterylizacji powietrza oraz odsłoniętych powierzchni. Ponad to nasz zespół stosuje specjalną odzież ochronną, która podlega odkażaniu parą wodną po każdym pacjencie oraz środki do dezynfekcji zgodnie z oficjalnymi zaleceniami.

Jednak ryzyko zakażenia jest dla obu stron takie samo.

Dlatego, Szanowni Pacjenci, w trosce o nasze wspólne zdrowie prosimy o przestrzeganie kilku niezmiernie ważnych zasad planując wizytę w naszym gabinecie:

  • jakiekolwiek oznaki infekcji u dziecka jak i u któregokolwiek domownika (katar, kaszel, stan podgorączkowy) WYKLUCZAJĄ możliwość wizyty w naszym gabinecie
  • odbywanie przymusowej kwarantanny przez któregokolwiek z domowników WYKLUCZA możliwość wizyty w naszym gabinecie
  • dziecku może towarzyszyć JEDEN opiekun, którego prosi się o założenie maseczki/przyłbicy
  • prosimy o obiektywną ocenę potrzeby wizyty w gabinecie - jeśli to możliwe zachęcamy do odłożenia w czasie mało pilnych przypadków.

Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy za utrudnienia.

 

Stomatologia Rodzinna A. & J. Słomka - dentysta Tychy